GTA San Andreas Yükə » Təhsilə Dəstək!!! ekitab.net
Ən çox oxunan
» » GTA San Andreas Yükə

GTA San Andreas Yükə

GTA San Andreas Yükə

GTA serisinin bütün oyunlarını paylaşmaya devam ediyoruz. Bugün sizlere serininen başarılı oyunlarından olan gta san andreas indir oyununu paylaşıyorum. Bu oyunda kendi yöneteceğimiz karakter ile farklı ve bambaşka bir şehirde canımız ne istiyorsa onu yapacağız. Bambaşka bir dünya ile bizi tanıştıran bu oyun sizi eğlendirecek ve kendine hapsedecek.

Daha önceki oyunlarda haritalar biraz daha küçüktü ve karakterimizin gidebileceği alanlar daha kısıtlıydı. Bu oyunda harita yeniden düzenlenmiş ve daha büyük bir alana sahip yeni harita tasarlanmış. Öyle ki harita sadece tek bir şehir ile kalmıyor yeni şehirler ve hatta köyler bile bulunuyor. Bu sayede hem şehirler arası hemde şehirlere bağlı olan köyler arası yolculuk yapabilirsiniz. Gtanın her oyununda olduğu gibi yinedilediğimiz aracı gasp edip kullanabiliyoruz. Pek çok otomobil alternatifinin olduğu oyun bizlere araba sürme keyfini de yaşatıyor.

Özellikle oyunun hilesi adını verdiğimiz şifreleri iyi bilen arkadaşlarımız oyundaki hileleri gördüklerinde inanılmaz derecede zevk alabilirler. Bunların yanında gta san andreas indir oyununda size verilen görevleri yerine getirmeyi de ihmal etmeyin. Oyunda ki görevler sizlere çok farklı kapıları açacak ve yeni özelliklerin sahibi olabileceksiniz. Sitemizden oyunu full olarak indirin ve sizde bu aksiyon dolu oyuna kendinizi kaptırın. İyi oyunlar.

Gta San Andreas Sistem Gereksinimleri
İşlemci: 1 GHz Intel Pentium III veya AMD Athlon
Bellek: 256MB RAM
Ekran Kartı: 64MB
Sabit Bellek: 2 GB Boş Alan
Etiketlər: gta 4 yüklə, gta yüklə, gta san andreas, gta baki yüklə, gta baku kodlari, gra kodlariSAYTDA KİTAB VƏ MƏQALƏ YAYIMLA
 - www.ekitab.net
Mümün fayl tipləri: zip, rar, txt, doc, doc, docx, pdf, ppt, pptx, xls, xlsx
Maksimum həcm: 10240kb.
Adınız:
E-mail adresiniz:
Faylın adı:
Faylı Yüklə:
Diqqət!!! Yuxarıdakı bölmə vasitəsi ilə komputerinizdən faylı seçməyi unutmayın.
Fayl haqqında qısa məlumat:
 

QR-kod (quick response) -- müxtəlif məlumatları (adreslər, nömrələr, linklər və s.) kodlaşdıran yeni bir ştrix-koddur. Bu kod məlumatların kompakt şəkildə kodlaşdırılması üçün istifadə olunur və xüsusi scaner qurğuları vasitəsi ilə tez bir şəkildə əldə edilir. 
Müasir telefonlarda da bu kodları oxuya biləcək scaner proqramları mövcuddur və həmin proqramlarla kodu scan edib müvafiq informasiyani əldə etmək mümkündür. 
Осуждение истины
Məlumat
Hörmətli Guests, sizin qeydiyyatınız olmadığı üçün siz rəy yaza bilməzsiniz.Xahiş edirik qeydiyyatdan keçin.