Call of Duty: Advanced Warfare Yepyeni oyun » Təhsilə Dəstək!!! ekitab.net
Ən çox oxunan
» » Call of Duty: Advanced Warfare Yepyeni oyun

Call of Duty: Advanced Warfare Yepyeni oyun

Call of Duty: Advanced Warfare Yepyeni oyun
Call of Duty: Modern Warfare 3’ün arkasındaki ekiplerden Sledgehammer Games tarafından geliştirilen Call of Duty: Advanced Warfare, markanın yapımı 3 yıl süren ilk oyunu. Call of Duty: Advanced Warfare, teknoloji ve taktiğin çok farklı bir yöne evrildiği yeni bir çağ sunuyor. Geleceğin savaşlarını ürpertici bir şekilde şekillendiren kişi, dünyadaki en güçlü insanlardan olan Jonathan Irons rolündeki Akademi Ödülü sahibi aktör Kevin Spacey. Güç her şeyi değiştirir. Gelişmiş bir dünya Call of Duty: Advanced Warfare, teknolojik ilerleme ve bugünün askeri pratiklerinin birleştiği ve bunun önemli sonuçlar doğurduğu inandırıcı bir gelecek tablosu çiziyor. Bu özenli bir şekilde araştırılmış ve inşa edilmiş kurguda özel askeri kuruluşlar (PMC) asker ihtiyacı olan sayısız ulusa silahlı güç sağlamakta, haritadaki sınırları belirlemekte ve savaşın kurallarını yeniden yazmaktadır. Ve dünyanın en büyük PMC’si Atlas Corporation’ın kurucusu ve başkanı Jonathan Irons bütün bunların merkezindedir. Gelişmiş bir asker Güçlü exoskeleton’lar askerleri savaşa hazır hale getirmekte, piyadelerin son derece etkin bir şekilde savaşa katılmalarına olanak sağlamakta ve tek bir konuda uzmanlaşmanın gerekliliğini ortadan kaldırmakta. Bu yeni oynanış mekaniği oyunculara çok çeşitli hareket olanakları, dikey güçlendirilmiş sıçrama ve tutunma seçenekleri, gizlenme yetenekleri ve görülmemiş güç, farkındalık, dayanıklılık ve hız sağlayan bio-mekanikler sunuyor. Exoskeleton’ın ve yeni, gelişmiş silah ve zırhların gelmesiyle her bir asker savaş alanında görülmemiş bir taktiksel özgürlüğe sahip oluyor ve bu mekanikler Call of Duty’nin bütün oyun modlarını temelden değiştiriyor. Gelişmiş bir envanter Call of Duty: Advanced Warfare yeni, ileri teknoloji, gelişmiş bir envanter ve yetenek seti sunuyor; oyuncuları yeni teknolojilerle, özelliklerle ve hoverbike ve drone gibi taşıtlarla donatıyor. Oyuncular ayrıca standart mühimmat sistemi ile yeni oynanış dinamikleri getiren yepyeni yönlendirilmiş-enerji silahları arasında seçim yapabiliyor. Ve exoskeleton’ların güç arttırıcı ve taktiksel özgürlük sağlayıcı özellikleri sayesinde Call of Duty: Advanced Warfare her konuda evriliyor.
 


SAYTDA KİTAB VƏ MƏQALƏ YAYIMLA
 - www.ekitab.net
Mümün fayl tipləri: zip, rar, txt, doc, doc, docx, pdf, ppt, pptx, xls, xlsx
Maksimum həcm: 10240kb.
Adınız:
E-mail adresiniz:
Faylın adı:
Faylı Yüklə:
Diqqət!!! Yuxarıdakı bölmə vasitəsi ilə komputerinizdən faylı seçməyi unutmayın.
Fayl haqqında qısa məlumat:
 

QR-kod (quick response) -- müxtəlif məlumatları (adreslər, nömrələr, linklər və s.) kodlaşdıran yeni bir ştrix-koddur. Bu kod məlumatların kompakt şəkildə kodlaşdırılması üçün istifadə olunur və xüsusi scaner qurğuları vasitəsi ilə tez bir şəkildə əldə edilir. 
Müasir telefonlarda da bu kodları oxuya biləcək scaner proqramları mövcuddur və həmin proqramlarla kodu scan edib müvafiq informasiyani əldə etmək mümkündür. 
Осуждение истины
Məlumat
Hörmətli Guests, sizin qeydiyyatınız olmadığı üçün siz rəy yaza bilməzsiniz.Xahiş edirik qeydiyyatdan keçin.